Або воїни або діти. Чому нас знову ставлять перед вибором?

В Луцькій міській раді в понеділок, 13 серпня, хочуть провести позачергову сесію, приводом до якої є перерозподіл коштів. Депутати Луцькради хочуть відкликати 5 мільйонів гривень з будівництва Центру реабілітації учасників АТО.

Як анонсували на своїх сторінках в соціальній мережі Facebook Григорій. Пустовіт та Ігор Поліщук, вони вирішили за рахунок коштів реабілітаційного центру долучитися до запуску школи №27 на 1 вересня цього року.

Народний депутат Ігор Лапін для ІА “Волинське агенство розслідувань” прокоментував дії міськради.

«Ще в липня цього року я говорив, просив, наполягав, що треба ввести в експлуатацію нашу школу до 1 вересня. Звертався і до Луцькради, щоб вони виділили кошти з міського бюджету, зважаючи на перевиконання за перше півріччя боджету міста на 30 млн грн. В липні Луцька міська рада повністю проігнорувала ці прохання, а зараз за три тижні до 1 вересня вони хочуть скликати позачергову сесію і перерозподілити кошти, забравши їх з Центру реабілітації учасників АТО. Поставивши лучан перед вибором або допомога воїнам, або школа для дітей. Виникає риторичне запитання, а куди ви поділи ті 30 млн, які у вас були від перевиконання бюджету у липні. Друге риторичне запитання – міська рада від Центру реабілітації учасників АТО відкликає 5 млн грн і в той же час звітує, що залучить від соц-економу 12 млн грн. Тоді нехай пояснять: 1) чому до цього часу ще не проведена експертиза проекту, ви заявляєте, що зробите її до жовтня; 2) коли ви розпочнете тендерні процедури, а це займає не менше двох місяців, що буде тривати щонайменше до листопада; 3) то куди мені скеровувати гроші із соц-економу; 4) а ви їх освоїте до кінця року, бо в противному випадку вони повернуться назад до державного бюджету; 5) покажіть мені переможця неіснуючого тендеру, який побудує реабілітаційний центр для учасників АТО за один місяць, освоївши 12 млн”, – повідомив нардеп.

Нагадаємо, з соціально-економічного розвитку нардепом Лапіним було залучено близько 40 мільйонів гривень, лише у 2017 році ця суму становила більше 16 млн грн, натомість депутати Луцької міської ради відкликали 10 млн грн, які виділялися ще за часів покійного голови міськради Миколи Романюка.

Залишити відповідь