Або воїни або діти. Чому нас знову ставлять перед вибором?

В Луцькій міській раді в понеділок, 13 серпня, хочуть провести позачергову сесію, приводом до якої є перерозподіл коштів. Депутати Луцькради хочуть відкликати 5 мільйонів гривень з будівництва Центру реабілітації учасників АТО.

Як анонсували на своїх сторінках в соціальній мережі Facebook Григорій. Пустовіт та Ігор Поліщук, вони вирішили за рахунок коштів реабілітаційного центру долучитися до запуску школи №27 на 1 вересня цього року.

Народний депутат Ігор Лапін для ІА “Волинське агенство розслідувань” прокоментував дії міськради.

«Ще в липня цього року я говорив, просив, наполягав, що треба ввести в експлуатацію нашу школу до 1 вересня. Звертався і до Луцькради, щоб вони виділили кошти з міського бюджету, зважаючи на перевиконання за перше півріччя боджету міста на 30 млн грн. В липні Луцька міська рада повністю проігнорувала ці прохання, а зараз за три тижні до 1 вересня вони хочуть скликати позачергову сесію і перерозподілити кошти, забравши їх з Центру реабілітації учасників АТО. Поставивши лучан перед вибором або допомога воїнам, або школа для дітей. Виникає риторичне запитання, а куди ви поділи ті 30 млн, які у вас були від перевиконання бюджету у липні. Друге риторичне запитання – міська рада від Центру реабілітації учасників АТО відкликає 5 млн грн і в той же час звітує, що залучить від соц-економу 12 млн грн. Тоді нехай пояснять: 1) чому до цього часу ще не проведена експертиза проекту, ви заявляєте, що зробите її до жовтня; 2) коли ви розпочнете тендерні процедури, а це займає не менше двох місяців, що буде тривати щонайменше до листопада; 3) то куди мені скеровувати гроші із соц-економу; 4) а ви їх освоїте до кінця року, бо в противному випадку вони повернуться назад до державного бюджету; 5) покажіть мені переможця неіснуючого тендеру, який побудує реабілітаційний центр для учасників АТО за один місяць, освоївши 12 млн”, – повідомив нардеп.

Нагадаємо, з соціально-економічного розвитку нардепом Лапіним було залучено близько 40 мільйонів гривень, лише у 2017 році ця суму становила більше 16 млн грн, натомість депутати Луцької міської ради відкликали 10 млн грн, які виділялися ще за часів покійного голови міськради Миколи Романюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.