У Ковелі відкриють інклюзивно-ресурсний центр для дітей

Скоро для особливих дітей Ковельщини відкриють інклюзивно-ресурсний центр. А урочисто відкриють його напередодні Дня святкування Незалежності України, 23 серпня.

Про це повідомляє “ПроКовель”.

Новий інклюзивно-ресурсний центр, який розташується за адресою:  Ковель, вулиця Мечнікова, 2, відвідуватимуть особливі діти, що проживають у Ковельському районі.

Учора, 6 серпня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана за участю голови Колодяжненської сільської ради Віталія Кашика, керівника відділу освіти райдержадміністрації Ірини Ревейчук відбулася нарада з питань підготовки до відкриття інклюзивно-ресурсного центру.

Під час наради йшлося про створення на базі Колодяжненської сільської ради інклюзивно-ресурсного центру,  який буде надавати послуги дітям з особливими освітніми потребами з району. Також відмічалося, що 23 серпня о 10.00 годині відбудеться урочисте відкриття закладу.

В інклюзивно-ресурсному центрі відповідні фахівці будуть забезпечувати системний кваліфікований супровід для реалізації прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Для проведення комплексної роботи в центрі передбачається обладнати кабінети логопеда, дефектолога, психолога, кабінет лікувальної фізкультури та ресурсна кімната. Також у ході наради обговорювали питання придбання обладнання для потреб майбутнього центру. Новітні технології допоможуть педагогам-реабілітологам проводити заняття, для дітей з особливими освітніми потребами, на вищому рівні.

Цього ж дня представники районної влади проінспектували хід проведення ремонтних робіт у приміщеннях центру та обговорили важливі питання щодо належного його функціонування.

Залишити відповідь