На розбудову громад уряд скеровує понад 30 млрд грн

Уряд  щороку збільшує державну підтримку розвитку громад та розбудови інфраструктури. Не став винятком і 2018 рік – за різними напрямками й програмами підтримка сягає понад 30 мільярдів гривень.

Про це йдеться на сайті zik.ua.

Зокрема, 4,05 млрд уже виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд грн регіони отримують через субвенцію з бюджету на соціально-економічний розвиток. Ці кошти спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують жителі конкретного міста, села, ОТГ, – дитячих садочків, шкіл, медичних закладів – та оснащення їх сучасним обладнанням; на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови життя.

Окрім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг в 9 населених пунктах області і між ними. Зокрема, 5 млн грн – на будівництво тунельного шляхопроводу, що поєднує вул. Стрілецьку та квартал воїнів АТО у м. Львів – Винники, 1 млн грн – на повне відновлення автомобільного мосту через р. Тисмениця на вул. Героїв ОУН-УПА в м. Бориславі. Ще 10 млн грн передбачено на реконструкцію пл. Ринок в м. Дрогобичі.

 

 

Залишити відповідь