Які види спорту заборонені людям з поганим зором?

Короткозорість – серйозне зорове порушення, тому заняття спортом повинні проходити дуже акуратно. У той же час, невеликі навантаження дозволяють не тільки оздоровити тіло, а й зміцнити циліарний м’яз, а також склеральну оболонку органів зору, що дуже важливо при такій офтальмологічній патології.

Проте, не всі види спорту рекомендовано, йдеться на  сайті opticlub.org.

Деякі види фізичних навантажень шкідливі для людей з міопією, оскільки вони можуть викликати як позитивні зміни в організмі, так і негативні, адже небезпечні серйозними наслідками для зору.

Якщо ступінь короткозорості середня або висока, а захворювання прогресує, необхідно відмовитися від таких видів спорту: бокс;

боротьба;

важка атлетика;

стрільба;

біг.

Крім того, люди, у яких діагностовано середній або високий ступінь короткозорості, не можуть займатися кінним спортом, веслуванням, хокеєм і футболом. При міопії високого ступеня категорично протипоказана спортивна гімнастика. Мова йде про: опорні стрибки; перекидання і стояння на голові; стрибки з підкидного містка і т. д.

Подібного роду фізичні навантаження при міопії можуть завдати серйозного удару зоровій системі, навіть призвести до повної втрати зору.

Залишити відповідь