Волинська митниця посилить контроль за експортом лісу

Волинська митниця ДФС та Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства обговорили алгоритми взаємодії при експорті лісоматеріалів.

На основі аналізу практики суб’єктів ЗЕД у 2017-18 роках було визначено основні проблемні питання, а саме: тонкощі класифікації дров, порядок видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів, розбіжності у нормативних вимогах митниці та лісового господарства, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Учасники наради домовилися співпрацювати безпосередньо на рівні керівників митних постів та державних підприємств лісового та мисливського господарства для протидії експорту ділової деревини під виглядом товарів прикриття. Для цього сторони за потреби обмінюватимуться електронними копіями лісорубних квитків, фотографіямизавантаження транспорту лісоматеріалами та іншою інформацією.

Крім того, для боротьби з незаконним переміщенням лісоматеріалів планується проводити постійні звірки з польськими колегами за вантажами, що прямують у Європу відповідно до міжнародних контрактів.

ЧИТ

1 коментар

  1. ЖД сказав:

    Посиль, посиль Мудак увагу над ешолонами у Ковелі )))))

Залишити відповідь