Україна і Польща відзначатимуть ювілей добросусідства

На польсько-українському кордоні у районі сіл Кречів (Україна) та Крилів (Польща) 19-го серпня відбудуться 10-ті Європейські дні добросусідства “Кордон 835”.

“Кордон 835” реалізовується здебільшого місцевою владою. Село Кречів належить до Литовезької ОТГ Іваничівського району, – йдеться на сайті Конкурент.

У 2018-му році на проведення заходів Іваничівська райрада виділила 20 тисяч гривень: 12 тисяч гривень було виділено під Програму розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки, також 7 тисяч 400 гривень з казни району дали на культуру.

У Литовезькій громаді, де проходитимуть святкові заходи, повідомили, що виділили 20 тисяч гривень на благоустрій території. Нововолинська міська влада забезпечить встановлення сцени, біотуалетів тощо.

Проект Європейські дні добросусідства – результат співпраці партнерів з України та Польщі, із 2004-го року щорічно проходить у населених пунктах, які розташовані на самому кордоні. В основі проекту – ідея про те, що прикордоння – це територія культурного обміну та єднання.

Залишити відповідь