“Я маю право” – Мін’юст розкаже українцям про зміни з оформленням субсидій

Міністерство юстиції України в межах реалізації проекту “Я маю право!” розпочало інформаційну кампанію щодо порядку оформлення громадянами субсидій.

Про це заявила заступник міністра юстиції Іванна Смачило, інформує прес-служба відомства.

“Ми хочемо, аби люди знали свої права, користувалися ними і орієнтувалися, що треба робити, коли їх порушують. Зміни в порядку оформлення субсидій відбуваються щороку, тому в межах реалізації проекту “Я маю право!” ми намагаємося поінформувати якнайбільше людей щодо цих нововведень та пояснити, хто має право на субсидію, на яких умовах її призначають і коли можуть припинити. Саме на це спрямована нова інформаційна кампанія Мін’юсту”, – сказала Смачило.

Як зазначають у Мін’юсті, мета кампанії – інформування громадян про зміни, що торкнулися правил призначення субсидії.

Зокрема, відтепер рішення про призначення субсидії, відмову або подання документів на розгляд комісії приймається структурним підрозділом з питань соціального захисту населення протягом 10 календарних днів з дня подання заяви, а субсидія призначається в єдиному порядку – починаючи з місяця звернення до дати закінчення опалювального (неопалювального) сезону.

У буклеті можна дізнатися про те, хто може оформити субсидію, куди потрібно звертатися для оформлення субсидії та в яких випадках надання субсидій можуть припинити, інформують у відомстві.

Підготовлені Мін’юстом оновлені інформаційні матеріали уже направлені на Головні територіальні управління юстиції та систему безоплатної правової допомоги.

Завантажити оновлений буклет та інші інформаційні матеріали Мін’юсту можна за: http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt/

Залишити відповідь