В Україні запускають єдину базу лічильників в будинках

В Україні з’явиться відкрита база даних про оснащення будинків лічильниками.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні уряду, інформує Depo.ua.

“Ми наводимо лад у системі обліку тепла і води у будинках. Якщо раніше не було чітких зобов’язань у органів місцевої влади подавати інформацію про кількість встановлених в регіонах будинкових вузлів комерційного обліку, то тепер ми встановлюємо такі зобов’язання, запроваджуємо моніторинг”, – пояснив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, кожен зможе перевірити інформацію про лічильники, яка щомісяця оприлюднюватиметься на сайті Держенергоефективності.

У разі порушень термінів встановлення лічильників та їх заміни, або виникнення інших проблем, Держенергоефективності має передати цю інформацію Держпродспоживслужбі для притягнення порушників до відповідальності.

2 коментарі

  1. Антонина Васильевна сказав:

    Как можно ставить счётчики если:ЧП Токмак-центр ничего не делает,а глава города его поддерживает.В домах течь изо всех труб,которые имеются в подвале.Имеется один эл.счетчик общедомовой,так ЧП снимает показание так,чтоб никто не видел.Токмацкий суд,выносит заведомо несправедливое решение,и апелляция и кассация,тоже на стороне ЧП.Установка счётчиков,снова ударит по потребителям.А дома будут рушиться.В домах в море нет труб под отопление,но приходят квитанции об оплате.В городе порыв вод.трубы,так ввести город отключают.

  2. Дмитрий сказав:

    Не чё страшного Ё военные будут скоро ходить и сверять с счётчиком на ЛЭП .
    Их страна , как хотят , так и учатся .

Залишити відповідь