На Волині суд тимчасово припинив роботу

Любомльський районний суд Волинської області тимчасово припинить роботу.

Із 30 липня до 12 серпня суд не буде розглядати справ та матеріалів, – інформує Українське право.

Причиною такої ситуації стала відпустка та відрядження до міста Київ для проходження кваліфікаційного оцінювання голови суду Степана Чишія. За штатним розписом у суді п’ять посад суддів, дві з яких є вакантними. У двох суддів суду повноваження припинені у зв’язку з закінченням п’ятирічного строку. На сьогодні в суді здійснює правосуддя лише один суддя.

У зазначений період канцелярія суду здійснюватиме прийом та реєстрацію заяв, позовних заяв громадян та установ, матеріалів і клопотань поліції, обвинувальних актів. Однак здійснити автоматизований розподіл та передати справи та матеріали на розгляд суду буде неможливо у зв’язку з відсутністю суддів.

За даних обставин цивільні та адміністративні справи зберігатимуться у канцелярії суду до виходу голови суду на роботу. Кримінальні провадження, клопотання слідчих органів та справи про адміністративні правопорушення, відповідно до чинного законодавства, будуть направлятися до Апеляційного суду Волинської області для вирішення питання їх розгляду в інших судах області.

Залишити відповідь