8 продуктів, які очищають судини і запобігають утворенню тромбів

Серцево-судинні захворювання можуть привести до поступового засмічення артерій. Багато людей помирають від цієї хвороби, що робить її вбивцею номер один серед усіх захворювань у світі!

Про це йдеться на сайті terrawoman.ua.

Серцево-судинна система є однією з найбільш важливих систем організму і ми повинні підтримувати і піклуватися про здоров’я наших судин.

Засмічення артерій стає прогресивним і як правило, викликано неправильним харчуванням, генетикою і сидячим, малорухомим способом життя.

Ми пропонуємо вам список з 8 продуктів, які відмінно впораються з профілактикою і очищенням судин.

Просто включіть їх у свій раціон харчування і запобіжіть такому серйозному процесу в організмі, як засмічення артерій.

8 харчових продуктів, які допоможуть прочистити артерії

1. Часник

Дієтологи вважають за краще називати часник супер-ежею, він не лише захищає серцево-судинну систему, але і також корисний при лікуванні інфекцій, профілактики раку!

Це було підтверджено вченими, що якщо ви вживаєте 4000 мкг алліцина (міститься в 1-4 зубчиках часнику) в день, ви зменшуватимете засмічення судин і підтримуватимете вашу серцево- судинну систему здоровою.

2. Куркума

Первинний поліфенол міститься в куркумі і він довів свою ефективність в зменшенні жирових відкладень в артеріях на 26%! Додайте яскраві і смачні страви з цією чудовою індійською спецією у свій раціон.

3. Гранат

Останні дослідження показали, що цей смачний плід може очистити артерії, стимулюючи вироблення оксиду азоту в крові і зниження кров’яного тиску. При будь-якому випадку, не відмовляйте собі в задоволенні поласувати цим чудовим фруктом.

4. Кориця

Якщо ви хочете понизити рівень холестерину, вживайте 1 чайну ложку кориці щодня, розділивши її на декілька прийомів, і ви отримуватимете здорову дозу антиоксидантів.

5. Насіння чиа

Насіння чиа використовувалося древніми культурами впродовж тривалого часу, в основному тому, що вони є твердим джерелом енергії для організму. Альфа-лінолева кислота міститься в насінні чиа і вона регулює кров’яний тиск, знижує рівень тригліцеридів і регулює рівень холестерину за рахунок збільшення хорошого і зменшуючи рівень поганого холестерину. Чиа насіння є здоровим не лише для серця, але і універсальним оздоровлюючим засобом!

6. Помідори

Лікопин – це антиоксидант, який надає томатам насичений червоний колір. Вживаючи томати, ви стимулюєте збільшення лікопина і зменшуєте кількість поганого холестерину, який викликає атеросклероз. Це ще не усе! Томати також важливі для здоров’я кісток!

7. Яблука

Яблука уповільнюють прогрес засмічення артерій і знижують рівень холестерину. Група дослідників з Університету штату Огайо виявили, що 1 яблуко в день може допомогти вам зменшити затвердіння артерій на 40%.

8. Зелень

Зелень багата антиоксидантами і вітамінами. Вона запобігає окисленню організму і підвищенню рівня поганого холестерину, саме вони призводять до утворення бляшок в артеріях. Зелень також містять калій, фолієву кислоту, клітковину і ефективна при лікуванні високого кров’яного тиску.

Рівні гомоцистеїну можуть бути понижені усього лише однією порцією салату, багатого зеленню, в день. Якщо ви вживаєте більше шпинату і мангольда, це приведе до зниження ризику серцево-судинних захворювань. Зелені коктейлі являються ідеальним способом, щоб вживати більше зелені.

Залишити відповідь