«Парламент найвідкритіший орган, в тому числі завдяки журналістам», – Ігор Лапін

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради пропонує створити у парламенті прес-центр для журналістів, водночас обмеживши їм доступ до кулуарів на першому й другому поверхах.

Проте самі народні депутати обурені такою пропозицією та не підтримують її.

Нардеп Ігор Лапін вважає, що питання про обмеження доступу журналістів до кулуарів Верховної Ради необгрунтовано розпіарене самими медійниками. Саме ними і була зроблена «буря в стакані води».

«В парламенті для представників ЗМІ на третьому поверсі ВР зроблене ложе преси – саме звідти знімають та фотографують сесійну залу журналісти. Проте депутати заходять в сесійну залу з другого поверху. І саме там безперешкодно журналіст може взяти коментар в будь-якого нардепа», – повідомив Лапін.

Парламентар пояснив, що регламентний комітет хоче обмежити доступ журналістів до першого та другого поверхів та зробити комфортні умови в прес-центрі на третьому поверсі.

«Функціонування окремого прес-центру не буде зручним ні для журналістів, ні для народних депутатів. Я багато спілкуюсь з представниками ЗМІ і даю безліч коментарів щодо парламентської діяльності – знаю, що для медійників головне результат – відсиджуючись в прес-центрі вони його не отримують Адже всі розуміють – в прес-центр до журналістів будуть виходити парламентарі, які хочуть «засвітитися»в ефірах телеканалів. Але самі журналісти не зможуть запитати думку того народного депутата, який цікавий їхній редакції.», -прокоментував народний обранець

Ігор Лапін запевнив, що в кулуарах парламенту збережеться атмосфера демократії. А журналісти і далі спокійно працюватимуть як це є зараз.

«Остаточне рішення про журналістів в кулуарах – це прерогатива парламенту. Верховна Рада не проголосує за цю пропозицію. Рада завжди демонструвала особливу повагу до свободи слова і медійників», – підсумував нардеп.

Залишити відповідь