Європейський банк надасть Україні 75 млн євро на безпеку доріг

Кредит від європейського банку піде на підвищення безпеки доріг у шести українських містах Кабінет міністрів України і Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) у понеділок, 9 липня, підписали угоду про виділення кредиту в розмірі 75 млн євро.

Підписання відбулося в рамках саміту Україна-ЄС у Брюсселі, повідомляє Укрінформ.

Виділені кошти підуть на фінансування проекту з підвищення безпеки автомобільних доріг. Зазначається, що проект передбачає здійснення заходів, спрямованих на зниження рівня смертності, травматизму на територіях міст, зменшення кількості дорожньо-транспортних подій, створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху, підвищення комфорту пересування по місту, та інші заходи з метою усунення системних проблем в убезпеченні дорожнього руху в Україні.

Реалізацію проекту планується здійснити в Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві і Кам’янець-Подільському.

Раніше повідомлялося, що велодоріжки в Україні стануть обов’язковими. Згідно з новими нормативами, велосипедні доріжки і велосипедні смуги слід влаштовувати на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зон, на магістральних вулицях безперервного і регульованого руху, вулицях місцевого значення, селищних і сільських дорогах. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/jevropeyskiy-bank-nadast-ukrajini-75-mln-jevro-na-bezpeku-dorig-511276.html

Залишити відповідь