Скільки років можна носити контактні лінзи?

До останнього часу вважалося, що носити контактні лінзи довше 20 років неможливо. На щастя, нові технології дозволяють зняти подібні обмеження. Чому на носіння лінз були часові обмеження?

Про це йдеться на сайті opticlub.org.

Коли з’явився м’який спосіб корекції та завоював визнання серед людей, які мають поганий зір, про це ніхто не попереджав. Як пояснюють провідні офтальмологи, контактні лінзи одягаються на рогівку ока, де немає кровоносних судин, а кисень надходить до рогівки з повітря. Тому при носінні лінз з матеріалів з недостатньою киснепроникністю (здатністю лінз пропускати повітря до рогівки ока) та зволоженістю виникають поширені симптоми: почервоніння, нечіткість зору, сухість. Це і стає перешкодою для подальшого носіння лінз.

Тому, вибираючи контактні лінзи, варто враховувати їх склад, вміст води. На зміну гідролевим лінзам, які можна носити не довше 8 годин прийшло нове покоління контактних лінз – силікон-гідрогелеві. Вони містять більше води та більше пропускають кисень від попередників. Однак, це не остання новинка.  З’явилася принципово нова технологія, яка поєднує обидва матеріали: і гідрогель, і силікон-гідрогель. Такі лінзи називають водоградієнтними. Їх можна носити весь час, навіть спати в них не заборонено.

Згідно з дослідженнями, поверхня лінзи залишається зволоженою навіть через 16 годин носіння, тому власники такого способу корекції не відчуватимуть дискомфорту.

1 коментар

  1. DavidGes сказав:

    Поздравляем! Ваш email выбран для прохождения викторины от крупных спонсоров! Пройдите опрос и получите денежное вознаграждение
    https://drive.google.com/file/d/1cv7mr1ZuhMM1IvxHYsdjSr0fZeXdSsTQ/preview

Залишити відповідь