Віце-прем’єр Розенко розповів про пенсію тих, хто працює за кордоном

Українці, які працюють за кордоном отримуватимуть пенсію за умов офіційного працевлаштування.

Про це під час спілкування з журналістами розповів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, інформує Волинська правда


Зокрема, під час заходу журналісти поцікавилися в урядовця чи розглядаються механізми нарахування пенсій людям, які працюють закордоном. «Таке питання стоїть. Ми говоримо людям, що їм не якась умовна держава чи Пенсійний фонд встановлює розмір пенсії. Вони самі формують своє пенсійне майбутнє. Українець має право отримувати пенсію, але для цього йому необхідно мати середньоєвропейський страховий стаж і сплату страхових внесків з усіх доходів, які він має. Це справедливо. Ще раз наголошую, що ми платимо за рахунок цих коштів пенсію нинішнім категоріям людей», – розповів Розенко.

За його словами, ті люди, які вважають, що в них невисока пенсія повинні дорікати самі собі. Він проаналізував і ситуацію із працевлаштуванням за кордоном. «Ситуації з роботою за кордоном є різні. Одна справа, коли є офіційне працевлаштування. У нас є міждержавні угоди, коли при офіційному працевлаштуванні страховий стаж людини за кордоном будуть враховувати в загальноукраїнську страхову ставку», – заявив урядовець.
Разом з тим Павло Розенко заявив, що люди часто нехтують офіційним працевлаштуванням.

«Питання системне і це питання вибору самої людини. Зараз молоді люди про це не думають, вони думають, що до 60 років вони зароблять скільки грошей, що їм не треба буде державна пенсія, але як правило ситуація показує зовсім іншу картину», – підсумував він.

2 коментарів

  1. Анонім сказав:

    це Падло Розенко утопыть бы маленькым як кошеня

  2. Дмитрий сказав:

    Я из за сговора лиц тоже не могу ни работать ( здоровье не позволяет ) , не здоровье вернуть ( так как без УБД , не возможно лечение получить было , а его тупо на год потеряли ) .
    Не на анализы сдать в правительстве города сидят люди не могущие решать вопросы координации , да просто соцполитики набрали покорных и сговрчивых , а не профессионалов .

Залишити відповідь