Ігор Лапін: Проект закону «Про державне бюро військової юстиції» необхідне для рослідувань військових злочинів

У Верховній Раді,21 травня, зареєстрували проект закону “Про Державне бюро військової юстиції. Автором законопроекту є голова комітету з питань забезпечення правоохоронної діяльності ВР Андрій Кожемякін, а співавторами стали нардеп від БПП Марія Матіос та народний депутат, член військової політради партії “Народний фронт”, ветеран батальйону “Айдар” Ігор Лапін.

Нардеп Ігор Лапін повідомив, що законопроект робився для врегулювання законодавства в контексті розслідувань військових злочинів.

«В українському законодавстві колосальна прогалина в розслідувань військових злочинів. Зараз не може будь-який представник поліції виїхати на передову, і наприклад, розслідувати кримінальну справу. Оскільки правоохоронець не підлягає під захист військовослужбовців і їх сімей. Тому, вони на місця злочини, які скоєнні на передовій, просто не виїжджають», – сказав Лапін в ефірі телеканалу Еспресо.ТВ.

Парламентар пояснив, що ці функції нібито покладаються на військову службу правопорядку але і вони не мають жодних повноважень вести розслідування, як і військова прокуратура, яка не є органом досудового розслідування

«Тому це питання повинні врегулювати законодавством і це нормальна міжнародна практика», – підсумував Лапін

 

 

 

 

 

 

1 коментар

  1. волинянка сказав:

    Нардеп відкрий тут розділ – КУЛЬТУРА доки не здичавіли від політики

Залишити відповідь