Луцькі перевізники вимагають скасувати пільговий проїзд для студентів та учнів

Луцькі перевізники вимагають обмежити право на пільговий проїзд для учнів та студентів.

Про це йшлося на засіданні постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, – йдеться на сайті Луцької міської ради.

У зверненні ТзОВ Санрайз” ЛТД йдеться про те, що рішенням виконавчого комітету було встановлено вартість проїзду для учнів та студентів до 18 років у розмірі 2 гривні (за наявності студентського квитка).

Однак досить часто у громадському транспорті виникають прецеденти, коли пасажири з певних причин відмовляються пред’являти документи. Відтак пропонується привести рішення виконкому до норм чинного законодавства, а також врегулювати питання перевезення учнів та студентів під час канікул.

Окрім цього, перевізники зазначають, що законодавством України не передбачено пільгове перевезення учнів та студентів віком до 18 років без відшкодування із місцевих бюджетів.

Під час обговорення Костянтин Петрочук запропонував скасувати пункт рішення виконкому щодо пільгового проїзду пасажирів віком до 18 років та перевозити за 2 гривні лише учнів віком від 6 до 14 років за наявності учнівського квитка та лише для учнів загальноосвітніх шкіл міста Луцька.

У підсумку члени комісії рекомендували визнати аргументи заявників обґрунтованими та з метою врегулювання ситуації вивчити питання детальніше.

3 коментарі

 1. Фанат сказав:

  Голєвій усе мало…
  Віддавай іншим маршрути – не треба буде нікого возити

 2. пенсіонер сказав:

  Коли ви розженете цих перевізників Бариг антикварних, бандитів 80-90 років як усі це роблять

 3. Небайдужий сказав:

  Кончені! 5 гривень для якогось студента , який живе на стипендію і йому потрібно їздити по 5 разів на день , серйозна сума

Залишити відповідь