У Японії ракета вибухнула майже одразу після запуску (відео)

Ракета, вартістю 2,7 мільйона доларів, розроблена японським підприємцем, вибухнула майже одразу після запуску у суботу, 30 червня.

Про це йдеться на сайті dailymail.co.uk.

Interstellar Technologies, запустила безпілотну ракету MOMO-2 близько 5:30 ранку у Тайкі, південь Хоккайдо. Компанія була створена у 2013 році, засновником популярного інтернет провайдера Livedoor’s – Такафумі Хорі, який також допомагав переорієнтувати японську економіку на інформаційно орієнтовану наприкінці 90-х, початку 2000-х, але пізніше провів майже два роки у в’язниці за приховування збитків й маніпуляції рахунками компанії.

Хорі у своєму дописі на Facebook, зокрема сказав: «Експеримент із запуску Momo 2 завершено. Попри вибух, шкоди не будо завдано великим об’єктам. Я не зміг сягнути космосу, але хотів би продовжити аналіз даних щодо причин цього та все ж таки досягнути космосу».
Запуск ракети мав направити ракетоносійне спостережувальне обладнання на висоту більше 100 кілометрів.

Вибух МОМО 2 слідує за невдачею, яка була у липні минулого року, коли інженери втратили контакт із ракетою приблизно через хвилину після запуску.

Таким чином приватні зусилля, спрямовані на дослідження космосу з Японії, поки що не змогли конкурувати з урядовою агенцією аерокосмічної розвідки Японії.

Якщо розробки Такафумі Хорі будуть успішними, то MOMO буде першою приватною ракетою, запущеною у космос та розробленою у Японії.

Залишити відповідь