Міністр юстиції розповів, як правильно оформити пенсію (відео)

Міністр юстиції Павло Петренко розповів про правильну процедуру оформлення пенсійних виплат.

Відео з поясненням він виклав до Facebook, передає Рубрика.

Спочатку необхідно подати заяву про нарахування пенсійних виплат до Пенсійного фонду за адресою реєстрації людини.

“Далі фахівці фонду розрахують розмір зарплати виходячи з розміру вашої зарплати і страхового стажу, який ви накопичили протягом трудової діяльності”, – сказав він.

При собі необхідно мати лише паспорт та ідентифікаційним код, а вся інформація про податкові платежі вже знаходиться а базі даних держави. І це можна перевірити на сайті Пенсійного фонду, де можна також побачити свій страховий стаж.

“Якщо певна інформація буде некоректною можна подати уточнюючі документи з місця робота”, – розповів Петренко.

Тобто, якщо значна частина трудового стажу не занесена до бази даних (а таке є у більшості пенсіонерів) то необхідно обов’язково мати офіційну трудову книжку, як доказ що ви працювали і сплачували пенсійні внески.

Міністр рекомендує всім завчасно перевіряти у Пенсійному фонді, чи правильно вам нарахували ваш страховий стаж і рівень зарплати.

“Якщо у вас залишилися ви можете звернутися до центрів правової допомоги по всій країні або на гарячу лінію міністерства”, – сказав він.

Номер гарячої лінії Мін’юсту: 0-800-213-103

Як оформити виплату пенсії.

Друзі, у своєму сьогоднішньому відеоблозі розповідаю про те, як правильно оформити виплату пенсії.У разі виникненення будь-яких додаткових питань з цього приводу, будь-ласка, звертайтесь до єдиного контакт-центру системи надання безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України.Захищаймо права разом! #МінЮст #ПРАВОВА_ДОПОМОГА

Gepostet von Павло Петренко am Mittwoch, 27. Juni 2018

2 коментарі

  1. дід Андрій сказав:

    Не пенсію а українське пособіє Бомжа на 50 доларів, від олігархів

  2. владимир сказав:

    Пан Міністр! В-третьє звертаюсь до вашого органу на предмет посягання на право отримувати пенсію за віком. Я звернувся до Куйбишевського управління ПФ в Донецькій області ще в лютомц місяці 2017 року заздалегіть. 21 травня 2017 року мені виповнилось 60 років. Ні Мінюст, ні прокуратура не бажают бути захисниками прав, конституційних прямих норм права. Вже год і три місяці я не отримую пенсію по возрасту. Мої документи отримав ПФ м. Покровськ, але там сидить коррупціонер і каже без бабла пенсію нараховувати не буду. Щось видео їх не торкається. Посадова особа яка чинить препони та посягає на права, а її дії ведуть до Европейского суду, повинна бути знята з посади і відана в руки карного суду. Я, Левков Володимир Семенович, 21 травня 1957 року народження і всі документи знаходяться у Аржавітіной – начальник обєднанного управління ПФ м. Покровьку Донецької області.

Залишити відповідь