Як оновлюють пляж на Світязі (фото)

На центральному пляжі у селі Світязь ставлять нові альтанки, кабінки для переодягання та облаштовують дерев’яні доріжки.

Раніше сюди вже завезли 500 вантажівок піску, інформує Волинь24

Директор Шацького національного природного парку Марія Христецька каже, готуватись до сезону почали ще взимку. Завершити ж роботи планують за тиждень.

“В першу чергу ми хотіли вирівняти територію, тому що величезні ями були, калюжі, болото. Першочергово завезли землю, глину, аби підняти пляж. Після цього засипали його піском”, – розповідає посадовиця.

З її слів, пляж поділили на ділянки, кожну з яких закріпили за підприємцем. Вони відповідають за порядок на своїй території – прибирають, косять траву.

А от централізовано сміття вивозить місцеве комунальне підприємство, яке заключило договір з національним природним парком. Останній також платить за обслуговування біотуалетів. На туалети щосезону витрачають 200 тисяч гривень.

Одне з джерел доходів парку – екологічний збір. 25 гривень за легкове авто та п’ять гривень з людини повинні сплачувати туристи, які в’їжджають на територію Шацького національного природного парку.

Наступного року на центральному пляжі планують поставити лежаки. Обіцяють, що засмагати на них відпочивальники зможуть безкоштовно.

Залишити відповідь