Тимошенко двічі відмовилась свідчити на користь України в Стокгольмському арбітражі, – “Нафтогаз”

Юристи “Нафтогазу” двічі зверталися до Юлії Тимошенко із проханням виступити свідком у Стокгольмському арбітражі, проте вона проігнорувала обидва листа.

Про це повідомляє “Главком”, який звернувся із письмовим запитом до “Нафтогаз Україна”.

“Юристи компанії кілька разів звертались до Юлії Тимошенко з проханням про зустріч. Першого разу лист був надісланий 6 січня 2015 року із пропозицією зустрічі 15 січня у Києві. 10 лютого пані Тимошенко надіслала відповідь, що вона отримала запрошення лише 19 січня і, відповідно, не могла взяти участь у запропонованій зустрічі. 24 березня 2015 року юридична компанія повторно запропонувала зустрітися, але не отримала відповіді на цей лист”, – ідеться у відповіді Департаменту з корпоративних комунікацій НАК “Нафтогаз України”.

Юрій Витренко, директор з розвитку бізнесу НАК “Нафтогаз України” повідомив, що Юлія Володимирівна немає жодного стосунку до отримання висновків проти газового контракту 2009 року у Стокгольмському арбітражі.

“Роль Тимошенко у перемозі у Стокгольмі – ніяка. Так фанатам Юлії Володимирівни зрозуміло?”, – ідеться в повідомленні.

Раніше “Прямий” повідомляв, що суд арештував нідерландські активи російського ПАТ “Газпром” для виплати НАК “Нафтогаз України” 2,6 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу.

НАК “Нафтогаз України” звернувся до апеляційного суду у Швеції, який розглядає оскарження рішення Стокгольмського арбітражу за клопотанням російського ПАТ “Газпром” щодо газових контрактів.

Комерційний суд Лондона постановив заморозити активи російського “Газпрому”, щоб забезпечити виплату боргу “Нафтогазу”.

1 коментар

  1. Українець сказав:

    Це просто сволота антиукраїнська і пропутінська

Залишити відповідь