Голову Шацького районного суду відсторонили від правосуддя

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від правосуддя голову Шацького районного суду Волинської області Наталію Сушик, яку детективи НАБУ підозрюють в отриманні неправомірної вигоди.

Таке рішення ухвалили на засіданні ВРП сьогодні, 14 червня, за результатами розгляду відповідного клопотання, – повідомляє “Слово і Діло“.

Заступник генерального прокурора-керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький подав клопотання про тимчасове відсторонення Сушик від правосуддя в зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Ще 28 квітня Холодницький склав повідомлення про підозру Сушик за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прохання та отримання неправомірної вигоди), яке їй вручили того ж дня.

Мотивуючи необхідність тимчасового відсторонення судді від правосуддя, керівник САП зазначив у клопотанні, що подальше перебування Сушик на посаді судді може призвести до негативних наслідків, а саме: вона зможе знищити або спотворити документи, які можуть бути доказами вчинення кримінального правопорушення, матиме можливість впливати на свідків у кримінальному провадженні та протиправно перешкоджати кримінального провадження іншим способом тощо.

Нагадаємо: Наталія Сушик “засвітилася” у так званій “справі Рачкова”: за посередництвом заступника Луцького міського головисуддя вимагала 10 тисяч доларів за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження. Служетельку Феміди затримали 25 квітня 2018 року під час одержання неправомірної вигоди.

Залишити відповідь