Як годуватимуть у нічних потягах: меню від “Укрзалізниці” (фото)

Акціонерна державна компанія “Укрзалізниця” з 18 червня запустить послугу повноцінного харчування в деяких пасажирських поїздах, які курсують в нічний час.

Про це повідомив виконувач обов‘язків голови держкомпанії Євген Кравцов під час презентації послуги 12 червня, передає “Радіо Свобода“.

Презентація пройшла на першій платформі Центрального залізничного вокзалу у Києві.

“На окремих маршрутах під час подорожі пасажирам буде доступний повноцінний сніданок і гарячий обід, зокрема перші і другі страви”, – сказав Кравцов.

Оплатити послугу можна буде як готівкою, так і банківською картою.

естування розпочнеться в поїздах №81 Київ – Ужгород, №104 Київ – Маріуполь, №7 Київ – Івано-Франківськ, №749 Київ – Івано-Франківськ.

Кравцов написав у Facebook: “Замість борщу поки гаспачо, але є ще 2 види перших страв, смачні обіди та натуральні чаї і кава”.

“Спробував нове меню з повноцінного гарячого харчування, яке запроваджуємо для своїх пасажирів. За кілька днів на 4-х поїздах, що їдуть зі столиці до Маріуполя, Івано-Франківська та Ужгорода, відтепер можна обирати їжу на власний смак”, – похвалився він.

Керівник “Укрзалізниці” продемонстрував меню.

“Що важливо – придбати ланч-бокси можна буде вже при онлайн-покупці квитка. Згодом таку функцію плануємо запровадити і для інших позицій з меню”, – зазначив Кравцов.

“Замовлення можна оформити на пасажирське місце по телефону, через офіціанта-стюарда або безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе”, – додав він.

У травні “Укрзалізниця” запровадила єдину ціну на всі напої в поїздах далекого сполучення – 8 гривень.\

Залишити відповідь