Уряд пропонує саджати “аліментних” боржників в тюрьму

Раді пропонують саджати “аліментних” боржників та накладати великі штрафи за не надання фінансової допомоги дитині. Про це під час години запитань до уряду у стінах парламенту заявив міністр Юстиції Павло Петренко, передає кореспондент УНН.

“Перше – це збільшення мінімального розміру аліментів. Друге – запровадження системи фінансових санкцій до боржників, які ухиляються від сплати аліментів: за не сплату аліментів понад рік – 20% штрафу, понад два роки – 30% штрафу, понад три роки – 50%. Наступне – це притягнення до кримінальної відповідальності тих батьків, які злісно ухиляються від виконання своїх обов’язків аж до позбавлення волі і обов’язку таких батьків працювати у тюрмах та колоніях і сплачувати кошти своїм дітям. Третє – обмеження або позбавлення батьків, які мають борги перед своїми дітьми, потрапляти на державну службу. Ще одна новація – можливість у цивілізований європейський спосіб виїхати з дитиною за кордон, тому з батьків, хто проживає з дитиною, без будь-яких дозволів чи нотаріальних заяв”, – повідомив П.Петренко.

Крім того, за його словами, пропонується надати дитині, яка не отримувала допомоги від одного зі своїх батьків, можливість не забезпечувати “такого батька та не платити йому аліменти”.

1 коментар

  1. волинянка сказав:

    разом з олігархами?

Залишити відповідь