ОПОРА презентувала рейтинг волинських депутатів мажоритарників

39 зареєстрованих законопроектів та проектів постанов, 49 поданих депутатських запитів, 27 виступів у парламенті і лише 1 особистий прийом громадян – такими виявились успіхи та невдачі волинських парламентарів за період березня-травня 2018 року.

Такі результати презентували під час публічної презентації рейтингу активності волинських нардепів-мажоритарників у вівторок, 5 червня, у Луцьку, йдеться на сайті rada.oporaua.org.

Громадська консультантка ОПОРИ у Волинській області Катерина Шарпата презентувала рейтинг народних депутатів за різними індикаторами.

Так, народний депутат Ігор Лапін має найбільшу кількість виступів у парламенті.

Нардеп Ірина Констанкевич має найкращі успіхи за критеріями законотворчості та депутатських запитів.

Лідером за показником відвідуваності пленарних засідань є народний депутат Ігор Гузь , і навпаки, аутсайдером є Степан Івахів.

Втім, якщо брати до уваги показники участі у голосуваннях, то найкращим виявився саме Степан Івахів, а у нардепа Ігоря Гузя найгірший результат за цим критерієм

«Якщо брати до уваги лише роботу в парламенті, то весняний рейтинг буде виглядати дещо інакше. Якщо Ірина Констанкевич, Сергій Мартиняк та Степан Івахів у цьому рейтингу залишаться на тих же позиціях, то нардеп Ігор Гузь переміщається на третю сходинку, а його колега по фракції Ігор Лапін – на другу. І, навпаки, якщо говорити лише про роботу народних депутатів в окрузі, то лідером такого рейтингу буде народний депутат Ігор Гузь. Другу позицію буде посідати Ірина Констанкевич. Третє місце дістанеться Ігорю Лапіну. І, незмінно, четверту та п’яту сходинку займуть нардепи Сергій Мартиняк та Степан Івахів відповідно», – повідомила Катерина Шарпата.

Як розповіла представниця ОПОРИ, весняний рейтинг активності з-поміж волинських парламентарів очолила представниця виборчого округу №23 Ірина Констанкевич. Друге місце у рейтингу посів представник виборчого округу №19 Ігор Гузь. На третій позиції опинився народний депутат Ігор Лапін, який представляє у Раді виборчий округ №22. На четвертій позиції у рейтингу опинився Сергій Мартиняк – представник виборчого округу №20. І останнє місце в рейтингу дісталось представнику виборчого округу №21 Степану Івахіву.

Позитивними тенденціями за весняний період були: наявність у всіх нардепів громадських приймалень, звітування більшості парламентарів перед виборцями та наявність у більшості нардепів офіційних сайтів і активних офіційних сторінок в мережі Фейсбук. Натомість, з-поміж негативних тенденцій було названо те, що волинські представники у Раді рідко проводять особисті прийоми громадян та прес-конференції у своїх округах, а також недостатньо уваги приділяють участі у роботі органів місцевого самоврядування.

Залишити відповідь