Члени Луцьквиборчкому не з’явились на засідання ТВК

На засідання Луцької виборчої комісії не зібрався кворум.

Так, 2 червня, на засідання прийшли 6 членів виборчкому – представники політичних партій «Самопоміч», БПП «Солідарність» та Радикальної партії Олега Ляшка.

Під час засідання мали б прийняти порядок денний, одне з питань  якого стосувалося прийняття рішення щодо відкликання депутатів, проте через відсутність кворуму, а це хоча б 10 членів ТВК, засідання так і не розпочалось.

Нагадаємо, Верховний Суд України визнав незаконним рішення Луцької міської виборчої комісії щодо зупинки процесу відкликання 5 депутатів Луцької міської ради. Відповідну постанову ухвалили 25 квітня. Вона є остаточною і не підлягає оскарженню.

До того ж, скасували постанову Волинського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2017 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 січня 2018 року.

Як відомо, лучани вимагали відкликати п’ятьох депутатів міськради – Євгена Ткачука, Олександра Козлюка, Сергія Булу, Костянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна. Причина ж у тому, що ці депутати голосували за рішення, які суд визнав такими, що прийняті з порушеннями законодавства.

Залишити відповідь