Повідомили, скільки вболівальників приїхали на Лігу Чемпіонів

Велика кількість вболівальників, які були на футбольному святі, відбули через автомобільні через західну ділянку кордону

Наразі співробітники Держприкордонслужби оформили на виїзд з країни понад 30,5 тисяч учасників та вболівальників фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА, повідомили в прес-службі ДПСУ.

«Оформлення фанатів футбольних клубів з усіх куточків світу, які побували у Києві на фіналі Ліги Чемпіонів УЄФА, завершують співробітники Держприкордонслужби України. Як і прибуття, їх оформлення на виїзд з України в основному проходило в столичних аеропортах, а також на летовищах Львова, Одеси, Харкова й Івано-Франківська. Наразі співробітники Держприкордонслужби оформили на виїзд з країни понад 30,5 тисяч учасників та вболівальників фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА», – повідомили у прес-службі.

В ДПСУ додали, що велика кількість вболівальників, які були на футбольному святі, відбули через автомобільні пункти пропуску автобусами, автомобілями, невеликими організованими групами через західну ділянку кордону.

Залишити відповідь