Відомо, скільки коштів використали на протипожежні заходи у волинських школах

Заступник начальника – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Тетяна Соломіна повідомила, як на Волині проводяться заходи щодо пожежної безпеки у навчальних закладах області.

По це йшлося у четвер, 24 травня, під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, пише Волинська правда

Зокрема, Тетяна Соломіна зазначила, що для дотримання в загальноосвітніх навчальних закладах області правил пожежної безпеки, в закладах освіти проводять роботи.

«Якщо говорити про кошти на встановлення пожежної сигналізації, то з передбаченого мільйона ми освоїли понад 200 тисяч, із 781 тисячі гривень передбачених на обробку дерев’яних конструкцій, використали 285 тисяч. На ремонт обладнання для громовідведення, використали понад 100 тисяч із передбачених 403 тисяч. Також 957 тисяч гривень передбачено на інші заходи протипожежної безпеки», – зазначила Соломіна.

Також вона додала, що заклади освіти активно співпрацюють з пожежниками, щоб максимально убезпечити перебування дітей в школах.

Залишити відповідь