Без попередження у Луцьку перевірятимуть роботодавців

Луцькі підприємці не знатимуть, коли в них відбуватимуться перевірки щодо дотримання норм законодавства про умови та легальність праці.

Про це йшлося 24 травня під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту, інформує ВолиньPost

«План роботи для інспекції праці не повинен існувати у відкритому доступі. Чому? Тому що фактично є план роботи, підприємець знає що до нього має прийти перевірка.

Ми знаємо, що у нас є умовно 18 МАФів у власника. Він ставить на цей МАФ, який має перевірятись, офіційно працевлаштованого продавця. Всі задоволені, всім добре. Ну і є багато ще інших варіантів», – розповів секретар міської ради Григорій Пустовіт.

Члени комісії підтримали проект рішення, його винесуть на розгляд сесії.

1 коментар

  1. Діаспора сказав:

    Першим кого необхідно перевірити це ФОП Шеремета Орися (Асатарян Грегор), яка-який мають 7-мафів та 3-літніх кафе в парку і вперто не платять податків починабчи з 2010 року по 2017 року не боло найнято ні одного найманого працівкика, куди дивиться прокуратура, поліція і ДФС???

Залишити відповідь