У Луцьку відбувся “Велодень” (фото)

У Луцьку тисячі людей долучилися до традиційної і чи не наймасовішої спортивної події весни – «Велодня».

Велопробіг, який цьогоріч зібрав рекордну кількість учасників, старутвав зранку 20 травня від Торгово-розважального центру «ПортCity», пише ВолиньPost

Усі охочі вязти участь у заїзді реєструвалися в організаторів, отримувати номер учасника та магнітики. Цікаво, що людей було настільки багато, що дехто так і не встиг зареєструватися. Окрім того, цьогоріч було дуже багато дітей, які залюбки роз’їжджали поміж дорослих. Загалом у «Велодні» брали участь люди дуже широкого вікового діапазону – від немовлят, яких на дитячих кріслах везли батьки, до людей похилого віку.

Перед стартом учасників вітала управляюча ТОВ «Порт Сіті Груп» Наталія Антоненко.

“Я дуже вдячна, що ви всі тут незаважаючи на трошки холоду. Але сонце нам допоможе. Я бажаю вам усім прибути до фіналу, тут на вас чекатимуить цікаві призи. Успіхів вам”, – побажала Антоненко.

Опілся співоранізатор заїзду Олександр Оришко ще раз нагадав правила – рухатися у напрямку колони, не їхати перед супроводжуючою машиною патрульних, не виїжджати на зустрічну смугу та тротуар тощо. Також він звернув увагу учасників, що на Театральному майдані треба буде зупинитися, аби вшанувати полеглих патріотів. Тоді усі зробили традиційне колективне селфі та поїхали.

Масовий велопробіг рушив вулицями міста за маршрутом: старт («ПортCity») – пр-т Соборності – пр-т Молоді – пр-т Відродження – вул. Рівненська – пр-т Волі – вул. Винниченка – пр-т Перемоги – пр-т Соборності (фініш біля «ПортCity»). Колона розтяглася на значну відстань, учаники заїзду охоче спілкувалися та дзеленькали у велодзвоники. У центрі міста колона зупинилася, аби віддати шану загиблим, та далі продовжила рух по маршруту. У час, коли фініншували перші учасники, кінець колони був поблизу “Директорії” на вулиці Винниченка.

Далі розваги продовжилися біля «ПортCity», де на учасників чекали цікаві вікторини та розіграші

Залишити відповідь