В Луцьку пікетували апеляційний суд через “умовий” термін Мігасу (фото, відео)

До Волинського апеляційного суду прийшли активісти та журналісти, які обурені рішенням суду призначити Володимиру Мігасу три роки “умовного” за аварію, коли він п’яним збив 16-ти річного ліцеїста.

Пікет відбувся у п’ятницю, 18 травня.

Серед присутніх – журналісти, громадські активісти, представники ГФ «Самооборона Волині» «Нацкорпусу» Національної дружини Волині» та інші.

Присутні вимагали жорстокішого покарання для правопорушника та пояснення,  чому з вироку забрали частину про те, що Володимир Мігас був нетверезим за кермом на час скоєння аварії.

З активістами спілкувалася суддя Тетяна Левандовська-Кочура, яка була в складі колегії, яка прийняла рішення дати «умовне відбування покарання» Мігасу.

“В даному випадку батько повідомив суд, що закордонна клініка погодилась на лікування сина. Сім’я вже витратила значну суму коштів, як і винна сторона. Проте зараз потерпілий знаходиться у Боратині в реабілітаційному центрі. Проте це не те лікування. Тож батьки заявили, що вони роблять вибір в користь своєї дитини. Як на мене закон Божий таки вищий”, – зазначила суддя.

Суддя пояснила, що батьки потерпілого самі клопотали про «умовне» для Мігаса та вклали з ним нотаріально завірений договір, де Мігас зголошується оплатити все лікування, яке потребує постраждалий Владислав.

Також, представник Феміди додала, що Мігаса позбавили права керувати транспортним засобом протягом трьох років.

Суддя зазначила, що суд розглядав різні варіанти, але саме таке рішення є найбільш вигідним потерпілій особі, яка потребує негайної реабілітації.

Активісти переконані, що занадто м’яке рішення суду може бути пов’язане з заможністю Володимира Мігаса, а аж ніяк із проханням батька постраждалого хлопчика і колегія суддів мала врахувати інтереси громадскості та резонанс навколо справи, Натомість Тетяна Левандовська-Кочура назвала інтереси громадськості «розмитими», вважаючи, що «п’яний водій за кермом», який є загрозою на вулицях міста, це справа лише постраждалих та звинуваченого.

Після спілкування з суддею, де активісти та журналісти так і не отримали відповіді на питання, всі разом поїхали до прокурора області.

В прокуратурі ж пояснили, що клопотали про максимальний термін, 7,5 років реального відбування покарання, проте суд вирішив інакше.

Також прокурор Тарас Гуцуляк зазначив, що Мігас вже віддав батькам 2 млн грн на лікування хлопця.

Лучани прийшли до апеляційного суду бо обуренні рішенням суду

Gepostet von Волинське Агентство Розслідувань am Donnerstag, 17. Mai 2018

 

Волинська обласна прокуратура. Прокурор спілкується з громадськістю щодо справи Мігаса

Gepostet von Волинське Агентство Розслідувань am Freitag, 18. Mai 2018

 

2 коментарі

  1. Речниця Зіна сказав:

    Який суд, це приватна контора полішуків по збору благодійних внесків. Покалічена дитина це вигідний бізнес для родини звітайте до нас.

  2. Швидкий сказав:

    ДО мене ще зайдіть. Підараси- люстратор.

Залишити відповідь