У Луцьку розповіли, з чим можна приходити на ЗНО-2018

У Луцьку розповіли, що можна брати з собою на складання ЗНО, а через що можна втратити можливість вступити у вищий навчальний заклад.

Про це йшлося 15 травня під час прес-конференції щодо ЗНО,  пише ВолиньPost

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середякрозповіла, що у пункт проведення ЗНО треба взяти сертифікат ЗНО-2018, оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи інший, серія якого зазначені у сертифікаті на ЗНО), запрошення-перепустку. У ній вказані дата і адреси пунктів.

Крім того, треба мати дві ручки з чорним чорнилом, краще капілярні, адже їх краще зчитує комп’ютер. З собою можна мати пляшку води, але її рекомендують ставити не на столі, а біля столу на підлозі, щоб вона не розлилась і не залила бланк тестування.

Завідувач центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень ВІППО Алла Корнейко додала, що з собою не можна мати нічого, крім того, що дозволено.

У пункт можна приносити інші речі, але їх усі складатимуть на спеціальному столі. В аудиторіях працюватимуть працівники служби охорони і поліцейські із металошукачами, які перевірятимуть під час перерв учасників.

У разі виявлення шпаргалок, телефонів, інших допоміжних заходів учасник припиняє участь у ЗНО, його робота анулюється. Якщо це українська мова та література, то людина втрачає можливість цього року вступити у вищий навчальний заклад, оскільки результати цього предмету обов’язкові для вступу.

Не допустять до тестування усіх, хто прийде пізніше, ніж 10:45. Ці люди також не зможуть стати студентами у 2018 році.

Залишити відповідь