Учасника скандального візиту до Росії Валерія Корпача виключили з Луцьквиконкому

Валерія Корпача вивели зі складу виконавчого комітету.

Про це стало відомо сьогодні,14 травня, під час позачергової сесії Луцької міської ради, пише Волинська правда

Депутати Луцькради розглянули проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.12.2015 №1/5». Відповідно до проекту рішення – з виконавчого комітету Луцькради пропонується виключити Валерія Корпача.

Нагадаємо, що декілька відомих волинян «засвітилися» на заході, організованому Кремлем. Він мав назву(мовою оригіналу) «Международный форум Победителей «Великая Победа, добытая единством: подвиг партизан и подпольщиков в Великой Отечественной войне». Він зібрав понад 250 людей із країн СНД, Балтії та Грузії. Серед «волинської делегації» був зокрема і член виконкому Луцькради Валерій Корпач.

«Поїздка викликала величезний резонанс. Ми не можемо стояти осторонь таких речей», – заявив секретар Луцькради Григорій Пустовіт. Згодом слово взяла депутат Юлія Вусенко.

За її словами, відповідальність за виконком повинен нести Ігор Поліщук, який на той час формував склад членів виконкому.

«Це не перший випадок, який варто було б оголосити Хто несе відповідальність і яку команду представляє ця людина?», – поцікавилася Вусенко.

«Ця людина була внесена Ігорем Ігоровичем Поліщуком за пропозицію голів ОСББ», – заявив Пустовіт.

У підсумку, Луцькради підтримала проекті рішення про виведення Валерія Корпача зі складу виконкому голосуванням.

Нагадаємо, що до складу виконкому також входить і Ігор Муковоз, який став членом виконкому, як начальник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області. Проте під час реформування правоохоронних органів Ігор Муковоз не пройшов переатестацію, яку проходили всі працівники правоохоронних органів та був рекомендований до звільнення з займаної посади. Попри те, і далі займає “крісло” у виконавчому комітеті.

Також, членом Луцьквиконкому є Олександр Тиводар, на якого була відкрита кримінальна справа в 2017 році у зв’язку з незаконним прослуховуванням народних депутатів, громадських та політичних діячів а також щодо звинувачення в організації побиття громадських активістів Луцька.

Окрім того, нагадаємо, що в складі “кремлівської” делегації, через яку виключили з виконкому Валерія Корпача був колишній прес-секретар ГФ “Варти порядку” Олександр Волянюк, який зараз є головою громадської ради при голові Волинської ОДА

Залишити відповідь