На волинському полігоні відбудуться авіаційні навчання

На території авіаційного полігону села Поворськ Ковельського району відбудуться авіаційні навчання з практичним застосуванням авіаційних засобів ураження (бомбометання та пуски ракет).

Начальник авіаційного полігона Ігор Пчельніков зазначив, що навчання триватимуть 17 та 18 травня, інформує ВолиньPost

Більш масштабні навчання із залучення сил та засобів Сухопутних військ та Десантно-штурмових військ ЗС України будуть проводитися на полігоні протягом червня та липня місяців.

Так, як територія авіаційного полігону складає близько 25 тис. гектарів і розміщений в межах трьох районів Волинської області (Ковельський, Камінь-Каширський, Маневицький) є небезпека для цивільного населення потрапити в зону дії ураження вибухових речовин.

«Звертаючись до громадян, які проходять на територію полігону з різною метою нагадуємо про ЗАБОРОНУ та НЕБЕЗПЕЧНІСТЬ перебування на
забороненій зоні.

Особливо хочеться попередити шукачів «дармового» металу, які всупереч забороні заходять на небезпечну територію, видобувають  вибухонебезпечні предмети, демонтують та здають в пункти прийому металобрухту», – йдеться у повідомленні.

Командування авіаційного полігону попереджує, що до крадіїв металу на території авіаційного полігону будуть застосовуватись рішучі заходи у відповідності до чинного законодавства України.

Залишити відповідь