7 причин відмовитися від вживання цукру

У перші дні нового року важливо приділяти увагу очищенню організму і відроджувати забуті корисні звички. Одна з них полягає в тому, щоб їсти менше цукру.

Про це йдеться на сайті terrawoman.ua

Широко відомо, що цукор здатний викликати залежність і завдавати шкоди нашому здоров’ю. Цукор так само небезпечний для підшлункової залози, як алкоголь – для печінки.

Вживання цього продукту може призводити до появи таких проблем із здоров’ям, як:

Повнота
Діабет
Головні болі
Захворювання серця
Дефіцит хрому
Хвороби зубів
Пригноблення функцій імунної системи

На жаль, незважаючи на цю інформацію, скоротити вживання цукру або повністю виключити його зі свого раціону так само важко, як впоратися з алкогольною і тютюновою залежністю. Тому кращим рішенням буде йти до цієї мети поступово.

Наприклад, цього тижня можеш відмовитися від газованих напоїв. Через 2 тижні виключи зі свого раціону інші промислові напої.

У нашій сьогоднішній статті ми розповімо тобі про те, що відбувається з нашим організмом, коли ми відмовляємося від цукру. Ми упевнені, що ця інформація послужить тобі хорошою мотивацією.

Чому корисно скоротити вживання цукру

1. Покращується здоров’я серця

Зловживання цукром може призводити до появи різних захворювань серцево-судинної системи, наприклад, гіпертонії і аритмії.

Як тільки ми скорочуємо кількість вживаного цукру або повністю відмовляємося від нього, наше серце звільняється від цієї загрози. Окрім цього відмова від цукру дозволяє уникнути розладів, пов’язаних з харчуванням.

2. Знижується ризик розвитку діабету
Як тільки ми виключаємо цукор зі свого раціону, ризик розвитку діабету помітно знижується. Необхідно мати на увазі, що одна склянка газованої води збільшує вірогідність появи діабету приблизно на 25%.

При цьому дуже важливо знати, що так звана дієтична газована вода і газовані напої без цукру зовсім не корисні для нашого здоров’я, адже замість звичайного цукру в них містяться штучні підсолоджувачі і інші хімічні добавки.

Краще всього пити звичайну воду і є більше свіжих фруктів.

3. Покращується настрій

Як тільки ти перестанеш їсти цукор, твій настрій підвищиться. Пам’ятай про те, що всього одна банка газованої води в день здатна викликати і посилити депресію і нервову напругу.

Схожий ефект мають такі продукти, як: солодощі, солодкі напої, м’ясні вироби і рафіновані вуглеводи. Річ у тому, що цукор здатний порушувати нервові зв’язки між шлунком і головним мозком, що може призводити до появи нервозності.

З часом у нас є ризик потрапити в справжній замкнутий круг депресії і нервової напруги. Для профілактики подібних станів ми рекомендуємо тобі шукати корисні альтернативи цукру. При необхідності можеш звернутися за порадою до дієтолога.

4. Цукор і якість сну
Для відновлення втраченої енергії, поліпшення стану шкіри і регенерації клітин організм людини потребує хорошого сну. При цьому дуже важлива не лише кількість сну, але і його якість. Так, для нормальної роботи організму людині потрібно 8-9 годин сну.

Коли ми їмо багато цукру, нас може турбувати безсоння, що викликає дисбаланс глюкози в крові. Таким чином, обмеження цукру здатне підвищувати якість нашого сну, внаслідок чого нашому організму вдається відновити усю втрачену енергію.

Порушення сну завдають шкоди нашому здоров’ю. Коли ми прокидаємося дуже рано або мало спимо, виникає вірогідність появи таких проблем, як:

Мішки і синяки під очима
Дефіцит енергії
Ожиріння
Помітна втома, що викликає передчасне старіння організму.

5. Зміцнюється пам’ять

Ти швидко забуваєш інформацію? Тобі складно утримати в голові усі поточні справи? Можливо, для вирішення цієї проблеми тобі треба просто скоротити вживання цукру або повністю відмовитися від цього продукту.

Цукор робить негативний вплив на наші розумові здібності і здатний викликати метаболічний синдром. Останній не лише призводить до ожиріння, але і викликає порушення в роботі головного мозку.

Для поліпшення пам’яті ми рекомендуємо тобі регулярно приділяти увагу фізичним вправам. Таким чином ти зможеш спалювати енергію, що потрапляє в твій організм разом з цукром, і твій мозок зможе почати працювати нормально. Вже незабаром ти зможеш помітити перші поліпшення стану пам’яті.

6. Станеш виглядати молодше
Вживання цукру призводить до зневоднення, збільшуючи виробництво жиру шкірою. Саме тому після відмови від цукру люди починають виглядати молодше. Вже через один тиждень ти помітиш перші зміни на краще:

Тон твоєї шкірі стане кращий.
Твоя шкіра стане виробляти менше жиру і його легше буде видалити.
Шкіра почне виглядати зволоженою і ніжною.
Зморшки стануть менш помітними.
Якщо ти вирішиш замість цукру використати бджолиний мед, твоя шкіра залишатиметься краще за зволожену. За бажання можеш використати маски для особи і тіла на базі меду. Це дозволить отримати той же самий ефект, але убереже тебе від зайвих калорій.

7. Ти відчуєш себе енергійніше

Прийом цукру викликає у нас короткочасне підвищення енергії, яке швидко змінюється її спадом. У результаті ми відчуваємо тяжкість і втому. Щоденне вживання цукру викликає проблеми з метаболізмом, внаслідок чого наш організм втрачає здатність до отримання належної кількості енергії з їжі.

Тому якщо ти бажаєш позбавитися від хронічної втоми і слабкості, необхідно скоротити вживання цукру або повністю виключити його зі своєї дієти. Запевняємо тебе, що вже через тиждень ти відчуєш себе активніше і енергійніше.

Залишити відповідь