Владику Михаїла з Днем народження привітав голова Соцпартії*

Голова Соціалістичної партії України  Ілля Кива в Луцьку привітав митрополита Луцького і Волинського Михаїла з Днем народження.

Разом з членом політради Соцпартії Сергієм Возним, Іваном Галунгою та головою Волинського обласного осередку СПУ  Анатолієм Костиком, Ілля Кива у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька, привітали владику зі святом.

Насамперед Ілля Кива побажав митрополиту сили і стійкості.

«Приїхали аби віддати шану і привітати Вас з Днем народження. Хочу побажати аби Господь дарував Вам сили і стійкості, бо в цій війні потрібна, насамперед, стійкість», – побажав голова Соцпартії імениннику.

Ілля Кива разом з колегами подарували митрополиту панагію – невелику ікону  з образами Богоматері, що носять на грудях єпископи як знак архієрейської гідності.

«Це зробили під замовлення, для того, щоб Матір Божа вас оберігала і давала вам сили і захисту», – зауважив керівник СПУ.

Владика Михаїл одразу одягнув панагію, яка слугуватиме йому для проведення церковних таїнств.

Гостям з Києва митрополит провів невелику екскурсію собором та розповів історію храму.

Ілля Кива разом з колегами по партії  помолилися за мир в Україні.

Окрім вітання, голові Соцпартії вдалося обговорити з владикою і важливі для України теми.

«Будемо працювати з владикою Михаїлом над зміцненням української православної церкви та створення умов для розвитку Української автокефальної церкви. Владика Михаїл –  це та людина, яка на теренах Волині має найбільший авторитет священнослужителя та найавторитетніший серед релігійних діячів», – розповів про плани на співпрацю з митрополитом Ілля Кива.

 

Залишити відповідь