Лучанин хоче, аби з виконкому міськради виключили чиновника, який “засвітився” на Кремлівському заході

У Луцьку просять виключити з виконкому Валерія Корпача, який був у Росії на “Форумі переможців”.

Відповідну петицію зареєстрував активіст “Самооборони Волині” Богдан Климчук.

“Прошу депутатів Луцької міської ради виключити Валерія Кузьмовича Корпача з виконавчого комітету Луцької міської ради у зв’язку з його участю в офіційних заходах на території країни агресора наприкінці квітня 2018 року”, – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, голова Волинської обласної організації ветеранів України Олександр Булавін, член виконавчого комітету Луцька, голова правління ОСББ на вул. Карпенка-Карого, 9 Валерій Корпач, голова організації «Російський культурний центр» Ольга Саган, голова організації «Авіалюбителів» Ілля Сметанін, екс-прес-секретар громадського формування «Варта порядку», голова громадської ради при Волинській ОДА Олександр Волянюк побували на «Форумі переможців», який відбувся 25 квітня у російському місті Брянськ.

Як зазначає у петиції Климчук, форум проводився за підтримки структур, які напряму, або опосередковано пов’язані з ФСБ. А саме: фондом «Институт евразийских исследований», центром «Север-Юг», фондом «Президентских грантов» в м. Брянськ, Російська Федерація.

Зазначимо, щоб петицію розглянули у Луцькраді необхідно зібрати 300 підписів.

1 коментар

  1. Оксана Марищук сказав:

    Баба з Самооборони рулить….А де за відкликання депутата ІВАХОВА, ЯК рига?

Залишити відповідь