У Луцькому ЦНАПі можна отримати послуги Пенсійного фонду

З 10 травня у Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку можна отримати послуги Пенсійного фонду України.

Про це інформує прес-служба Луцькради.

Відповідна Угода про співпрацю була підписана між департаментом ЦНАП міста Луцька та Луцьким об’єднананим управлінням Пенсійного фонду України Волинської області. Угода передбачає надання консультацій щодо пенсійного законодавства

Зокрема, прийом документів на видачу оригіналу трудової книжки та довідок: про розмір пенсії, про перебування на обліку; за формами ОК5, ОК2, ОК7 згідно індивідуальних відомостей про застраховану особу. Допомогу в заповненні та прийманні анкети на виготовлення пенсійного посвідчення. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.

Також надають послуги про прийом заяв про надання допомоги у витребовуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій. А також прийом документів щодо переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, виплати пенсії за довіреністю; зміни способу виплати пенсії, поновлення виплати пенсії, встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною, виплати недоотриманої пенсії померлого пенсіонера.

А також буде можливість узгодити дату та час прийому керівником управління.

Залишити відповідь