Cеред волинян, які “засвітились” на заході Кремля члени “Варти порядку” та “Укропу”

Українська делегація, у складі якої – волиняни, взяла участь у так званому Міжнародному форумі Переможців, що відбувся у російському Брянську наприкінці квітня цього року і був присвячений річниці перемоги і 75-річчю звільнення Брянщини від німецько-фашистських загарбників.

Про це повідомляє ВолиньPost 

Захід, організований Кремлем, мав назву (цитуємо мовою оригіналу) «Международный форум Победителей «Великая Победа, добытая единством: подвиг партизан и подпольщиков в Великой Отечественной войне». Він зібрав понад 250 людей із країн СНГ, Балтії та Грузії.

Серед членів української делегації Олександр Волянюк – колишній прес-секретар ГФ «Варта порядку», член політичної партії «УКРОП»які фінансуються головою Волинської обласної ради Ігорем Палицею. По квоті “УКРОПу” обраний головою громадської ради при голові Волинської ОДА.

Нагадаємо, Олександр був членом Партії Регіонів, діяльність, якої та її лідера — Віктора Януковича на посаді Президента, викликала хвилю масових протестів, що розпочалися 21 листопада 2013 року. Адже депутати та окремі члени партії відомі своєю антиукраїнською, шовіністичною позицію. Окрім того, Волянюк був учасником акції 17 жовтня 2017 року під стінами Верховної Ради від партії «Альтернативна», де Михаїл Саакашвілі зі своїми союзниками вимагали імпічменту президента

Окрім Олександра Волянюка, у складі української делегації від Волині до Росії поїхали і голова громадської організації «Центр міжкультурних комунікацій» (кол. «Російський культурний центр ім. В.Черномирдіна») Ольга Саган, співзасновник організації Волинських авіалюбителів, артист Волинської філармонії Ілля Сметанін,  член виконавчого комітету Луцька від партії «УКРОП», голова правління ОСББ на вул. Карпенка-Карого, 9 Валерій Корпач, а також голова Волинської обласної організації ветеранів України, генерал Олександр Булавін.

Із джерел, наявних у відкритому доступі, відомо, що модераторами засідання форуму були спеціальний представник Президента Росії з міжнародного і культурного співробітництва Михайло Швидкой і депутат Держдуми Федеральних Зборів Російської Федерації Валентина Миронова.

Під час заходу зачитали і вітальну адресу учасникам форуму від Президента Росії Володимира Путіна.

Із фотоархіву у новинах про форум видно, що одяг учасників заходу та приміщення «прикрасили» символом атрибутом Російської імперії та символом сепаратизму та агресії проти України – георгіївською стрічкою, забороненою в Україні.

 

2 коментарі

  1. Люся Балалайкіна сказав:

    А як підтримка рига Івахова? Все норм?

  2. АТО сказав:

    Ось вона сволота у всій своїй красі. Запамятайте ці прізвища щоб можна було їм плюнути в морду на вулиці.

Залишити відповідь