«Волиньприродресурс» погорожує судами тим, хто перешкоджатиме їм шукати бурштин на 8-гектаровій ділянці

Підготовчі роботи з геологорозвідки починають на ділянці площею 8,1561 га в селі Галузія Маневицького району.

Комунальне підприємство нібито зобов’язане проводити випереджувальне геологічне довивчення, детальну геолого-економічну оцінку запасів та ресурсів бурштину в межах спецдозволів на користування надрами.

Про це йдетсья у відкритому листі заступника директора КП «Волиньпрриродресурс» Анатолія Капустюка, інформує сайт business.rayon.in.ua

Також у листі Капустюк послається на рішення Прилісненської сільської ради і погрожує судами усім органам, які захочуть стати на шляху «Волиньпрриродресурса».

«Збитки, завдані КП «Волиньприродресурс» Волинської обласної ради від протиправних дій посадових осіб, що призвели до зупинки робіт, а також недоотримання прибутку, зрив наповнення бюджету обласної ради та територіальних громад де заплановано розпочати роботи будуть стягуватися в судовому порядку з органів та винних осіб», — йдеться у листі.

У підприємстві заявляють, що зобов’язані проводити розвідувальні роботи для визначення промислового значення ділянок надр, з метою підготовки родовищ корисних копалин до промислового освоєння відповідно до положень спецдозволів на користування надрами і затверджені Держгеонадра України.

Відкритий лист «Волиньпрриродресурса»

Відкритий лист «Волиньпрриродресурса»

Нагадаємо, у лютому 2017 року, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Державної служби геології і надр під час видачі ліцензій на видобуток бурштину комунальному підприємству «Волиньприродресурс», яке очолює Василь Столяр, бізнес-партер голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці. В лютому того ж року, до  Волиньради прибули правоохоронці в супроводі бійців із автоматами, так зване “маски шоу”. Працівники Генпрокуратури вилучили у Волинській обласній раді два рішення та протоколи засідання постійних комісій.
Проте окрім гучного звітування силовиків про відкриття кримінальної справи, подальші дії правоохоронців під знаком питання.

1 коментар

  1. Швидкий сказав:

    А як же БАКС?

Залишити відповідь