Ігор Лапін: Інавгурація Путіна не привід говорити про перемогу режиму, протести проти якого неминучі

Таку думку Ігор Лапін  висловив, коментуючи інавгурацію Володимира Путіна в Кремлі.

Вибух в Росії рано чи пізно все таки відбудеться і росіяни почнуть протестувати проти того режиму, який зараз існує. Питання лише як швидко вони це зрозуміють. Зараз ми констатуємо факт, який ввійде в історію. Але є інший факт – Росія – країна-агресор, а Путін – та людина, яка очолює цей процес.

Нагадаємо, Володимир Путін учетверте вступив на посаду президента Російської Федерації. Церемонія інавгурації відбулася 7 травня у Великому Кремлівському палаці.

Голосування під час виборів президента РФ проходили і в окупованому Криму. Низка країн не визнали результати голосування на анексованому півострові.

Ігор Лапін вважає, що те, що результати на території Криму не визнані, нічого не змінить.

«Росія це як велика зона і в тій зоні є керівник. Путін і виконує роль того керівника. Після виборів певне переформатування там відбудеться, але з тим же керівником нічого не зміниться. Складання повноважень Кабміном після інавгурації Путіна це перерозподіл еліт. Дуже багато тієї ж еліти незадоволені його діяльністю, тому що самі потрапили під санкції, в тому числі і персональні», – сказав народний депутат в ефірі телеканалу 112.

Залишити відповідь