У Волинській ОДА зібрали понад 100 тисяч для дітей, які постраждали в пожежі

Працівники Волинської ОДА перерахували свій одноденний заробіток для лікування дітей із Ковельщини, які постраждали в пожежі.

Таким чином, вдалося зібрати ще понад 100 тисяч гривень, інформують на сайті облдержадміністрації.

Працівники обласної державної адміністрації не лишились осторонь біди, що трапилась із дітьми у Ковельському району. Зокрема, понад 100 тисяч гривень зібрали чиновники, перерахувавши свій одноденний заробіток на лікування дітей, що днями постраждали у пожежі.

Зазначимо, що з відповідною ініціативою сьогодні, 5 травня 2018 року, виступив голова облдержадміністрації Олександр Савченко. Як результат, працівники апарату та 20-ти структурних підрозділів обласної державної адміністрації зібрали понад 100 тис. грн. Кошти перерахували на рахунок батьків.

Нагадаємо, діти отримали по 50-60% опіків тіла.

Трагедія сталась днями в Ковельському районі. Діти 3, 5 та 6 років закрилися у погребі та, очевидно, бавилися сірниками. Зайнялися двері у приміщенні. Діти почали кликати на допомогу, дорослі кинулися їх рятувати. Поки батьки визволяли малечу з погребу, ті отримали опіки та вже були у непритомному стані. Дітей доправили у Волинську обласну дитячу лікарню, в опікове відділення. У суботу, 5 травня, о 6 ранку, зупинилося серце наймолодшого хлопчика, – повідомляє ВолиньPost

Залишити відповідь