У Росії в закритому місті зносять корпуси з лабораторіями, де нібито виготовляли отруту “Новачок”

У закритому місті Шихани Саратовської області РФ, куди росіян впускають за спеціальними дозволами ФСБ, а іноземців узагалі не впускають, нині зносять корпуси філії Державного науково-дослідного інституту органічної хімії та технології (ДержНДІОХТу).

Саме в цій лабораторії, за даними британських ЗМІ, у Росії виготовили отруйну речовину “Новачок”, якою в британському Солсбері отруїли екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію, йдеться на саітй ТСН

“ДержНДІОХТу – це інститут, який зараз, після завершення програми знищення хімзброї, знищує сам себе. Зараз там йде знесення корпусів, все будівельне сміття проходить через високотемпературні печі. Обпалене сміття складується на спеціальному полігоні. Це все проводиться з метою очищення території інституту для подальшого розвитку там якогось нового виробництва”, – розповів “РИА Новости” глава закритих Шиханів Андрій Татаринов.

Нині в інституті працює 200 жителів Шиханів. Сам інститут складається всього з кількох корпусів

Знесення будівель проводиться ніби тому, що в них велася робота з отруйними речовинами і використовувати приміщення для чогось ще більше не можна. Однак територія інституту може використовуватися для розвитку нових виробництв.

“Я думаю, що керівництво інституту спільно з федеральними структурами знайде можливість для подальшого використання території інституту для інших цілей”, – зазначив Татаринов.

Залишити відповідь