Волинський ЦНАП отримав обладнання, який дасть змогу «на виїзді» надавати понад 68 послуг

Володимир-Волинський міськрайонний ЦНАП отримав мобільного адміністратора – пристрій, який дасть змогу «на виїзді» надавати щонайменше 68 послуг.

Обладнання 3 травня вручив голова Волинської ОДА Олександр Савченко, пише ВолиньPost

ЦНАП у Володимирі-Волинському працює із квітня 2017 року. Адміністратори надають 130 послуг, із січня цього року започаткували надання послуги з виготовлення біометричних паспортів.

Директор ЦНАПу Алла Троць розповіла, що за 4 місяці до закладу звернулися 7,5 тисяч людей, тоді як у 2017 за весь рік 16 тис. Майже 2 тисячі людей вже звернулися, аби виготовити біометричні паспорти.

Савченко передав мобільний адміністратор працівникам ЦНАПу. «Це те, що повинно бути майже в кожній громаді», – каже голова ОДА. Адже таким чином послуги стануть доступними для людей, які хочуть отримати послуги за місцем проживання.

Директор Алла Троць зауважила, що обладнання дуже потрібне. «Він у нас простоювати не буле»,- запевнила посадовець. Зокрема, працівники ЦНАПу зможуть працювати в об’єднаних громадах, які наразі не мають власних центрів. Спеціальна «валіза» дасть змогу надавати цілу низку послуг – проводити реєстрацію місця проживання, нерухомого майна тощо, тобто послуг структурних підрозділів виконавчого комітету. «Є різні ституації життєві», – зауважила Троць. Мовляв, якщо людина в лікарні, чи має труднощі із пересуванням, мобільний адміністратор стане в неабиякій пригоді.

До слова, пристрій – перший в області, загалом згодом їх буде 4. мобільний адміністратор – це міні-робоче місце з комп’ютером та відповідним програмним забезпеченням, відеокамера, пристрій для роздруку заяв тощо. З його допомогою зможуть надавати щонайменше 68 послуг.

«Напевно, з часом їх кількість буде збільшуватися», – підсумувала Троць.

Залишити відповідь