Верховний Суд України визнав рішення про припинення відкликання депутатів Луцькради незаконним

Верховний Суд України визнав незаконним рішення Луцької міської виборчої комісії щодо зупинки процесу відкликання 5 депутатів Луцької міської ради та скасував постанову Волинського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2017 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 січня 2018 року.

Постанова ухвалена 25 квітня.

“Враховуючи наведене та те, що у справі не вимагається збирання або додаткової перевірки доказів, судами повно і правильно встановлені фактичні обставини справи, але допущено помилку в застосуванні норм матеріального права, колегія суддів дійшла висновку, що оскаржувані рішення судів першої та апеляційної інстанцій підлягають скасуванню з ухваленням нового рішення про часткове задоволення позовних вимог”, – йдеться в постанові Верховного Суду

Окрім того, в постанові ВСУ йдеться про те, що  постанову Луцької міської виборчої комісії від 21 серпня 2017 року №2 «Про припинення ініціативи щодо відкликання депутатів Луцької міської ради Волинської області»визнати протиправною та скасувати

“Постанова набирає законної сили з дати її прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає”, – зазначається в ухваленій постанові.

Нагадаємо, в літку 2017 року розпочалась громадська ініціатива по відкликанню 5 депутатів Луцької міської ради –  Євгенія Ткачука, Олександра Козлюка, Сергія Булу, Костянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна.

Виборці вимагають відкликання в зв’язку із порушеннями закону. А саме – згадані обранці голосували за рішення, які визнано судом такими, що прийняті з порушеннями чинного законодавства України.

1 коментар

  1. Швидкий сказав:

    Нісенітниця

Залишити відповідь