Луцький ЦНАП надаватиме більше послуг

З 3 травня у департаменті «Центр надання адміністративних послуг» збільшиться перелік послуг для громадян. Зокрема, з’являться нові послуги у сфері соцстрахування.

Про це з посиланням на сайт Луцькради пише «Район. Луцьк».

Отримати нові послуги можна буде в рамках співпраці департаменту Центру надання адмінпослуг та Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соцстрахування України на Волині.

Зокрема, лучани зможуть у ЦНАПі оформити одержання страхової виплати внаслідок нещасного випадку та встановлення стійкої втрати працездатності. Окрім того, документи на одержання страхової виплати при втраті годувальника, внаслідок нещасного випадку, медикаментозне забезпечення потерпілих.

Також жителі Луцька зможуть замовити довідку про дохід, для потерпілих, які перебувають на обліку у відділенні Фонду, та отримати список документів для одержання допомоги у зв’язку з тим, що тимчасово втратили працездатність внаслідок нещасного випадку, і перелік документів для одержання матеріальної допомоги у зв’язку з тим, що тимчасово втратили працездатність фізичній особі підприємцю.

Залишити відповідь