Ігор Лапін: Ми наближаємось до завершення війни

У неділю, 30 квітня, на Донбасі закінчилась антитерористична операція і розпочалась Операція об’єднаних сил.

Народний депутат Ігор Лапін на своїй сторінці в соціальний мережі Фейсбук написав, що ж означає завершення АТО

«Трохи поясню, що означає закінчення АТО. Бо не всі розуміють, що це не припинення воєнних дій. Поки, на жаль, так. Але до звершення війни ми теж наближаємось.
Отже, ще 18 січня проголосували закон про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях. Саме цим законом завершується АТО та розпочинається Операція об’єднаних сил (скорочено ООС)», – пише нардеп.

Ігор Лапін наголошує, що завершення АТО  ніяка не формальність

«Звертаю увагу скептиків, які кажуть, що це формальність. Зовсім ні. Тепер саме військові мають керувати заходами із забезпечення національної безпеки й оборони. Керування військовими підрозділами переходять від СБУ до Генерального штабу, який очолює ЗСУ. Це дозволить сконцентрувати всі бойові з’єднання в одному оперативному управлінні. Усі рішення в зоні проведення ООС на Донбасі ухвалює Командувач Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ. Останній призначається президентом за поданням начальника Генштабу. На території проведення ООС діятиме особливий порядок, який надасть військовослужбовцям розширені права та більше захисту цивільному населенню», – пише Лапін

Народний обранець зауважує, що усі ці заходи здійснюються для того, щоб посилити безпеку території, населення та інфопростору.

« І ми рухаємося в напрямку звільнення нашої території від окупанта та повернення цілісності України», – підсумував Ігор Лапін

1 коментар

  1. Лучанка сказав:

    І наступить вічна любов і дружба з сволотою котра зветься брат кацап? Ну ну що ви товариш курите?

Залишити відповідь