«Я не думаю, що ця справа має бути похоронена», – Ігор Лапін про побиття луцьких журналістів

Нардеп Ігор Лапін заявив, що є багато важелів впливу, щоб не “похоронити” справу побиття луцьких журналістів.

Про це він розповів у коментарі 12 каналу, пише Волинь24

Раніше повідомлялося, що у середу, 20 квітня, на підприємстві ПП «Агро-дружба», що в Теребовлянському районі Тернопільської області під час розслідування нелегального продажу дизельного пального жорстоко побили та тримали у замкненому приміщені журналіста Сергія Шаповала та оператора Романа Харченка.

“Взагалі є таке поняття, як свобода слова. В даному випадку ми пам’ятаємо історію з Гонгадзе, і так далі, тобто коли журналістів вбивають, коли журналістів б’ють. Як кажуть, це вже тиск не на окремих осіб, а це вже тиск в загальному на свободу слова”, – каже Ігор Лапін.

За його словами, є багато важелів впливу, щоб не дати цій справі забутися.

“Я не думаю, що ця справа може бути похоронена. І незважаючи на учасників події, хто там замовники, виконавці і так далі – справа має бути розслідувана. Я готовий підписатися під петицією, звичайно”, – наголошує нардеп.

Зазначається, що генеральний продюсер “12 каналу”, секретар Національної спілки журналістів України Ольга Куліш розмістила на сайті Президента України Петра Порошенка петицію, в якій закликає звернути увагу на проблему фізичної агресії проти журналістів та взяти під особистий контроль хід розслідування справи побиття волинян Сергія Шаповала і Романа Харченка.

“А якщо буде до мене звернення, як до народного депутата, то звичайно є деякі моменти, елементи депутатського реагування в такому сенсі, тобто так само можна підготувати звернення до правоохоронців, Управління поліції. Я думаю, що важелів надати резонансу цій справі, в тому контексті, щоб її не похоронили – досить є багато. Сама петиція може не набрати стільки голосів, але те, що вона приверне увагу – це факт”, – резюмує Ігор Лапін.

Залишити відповідь