У церкві затримали голову Шацького суду

У середу, 25 квітня на території благодійного комплексу Церкви «Фіміам», в.м Луцьку, прокуратурою волинської області було затримано суддю Шацького райсуду Наталію Сушик в отримані хабаря!

Про це пише Павло Миронюк на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук 

“Вчора (25 квітня) о 17.00 на території благодійного комплексу Церкви «Фіміам», в.м Луцьку, прокуратурою волинської області було затримано посадовця служби Феміди в отримані хабаря! Звісно, такі, хоч і законні, дії правоохоронних органів відразу кинули тінь на нашу церкву Фіміам. Але вже душе швидко стало відомо на всю країну, що до цього правопорушення ніхто з членів керівництва нашої громади а також її відвідувачів не причетний”, – пише Павло в своєму дописі.

Павло Миронюк зазначив, що до цього правопорушення ніхто з членів керівництва церкви а також її відвідувачів не причетний.

Нагадаємо, прокуратурою Волинської області спільно з УСБУ в області, відділом протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Управлінням захисту економіки в області за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, в рамках кримінального провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди від громадянина в сумі 17 000 доларів США службовими особами Луцької міської ради за сприяння у проведенні процедури узаконення та реєстрації права власності на вже збудований індивідуальний житловий будинок у Луцьку 25 квітня 2018 року трьох посадовців міськради, у тому числі заступника міського голови, затримано під час одержання ними чергового траншу неправомірної вигоди – в розмірі 7 000 доларів США.

Залишити відповідь