У Луцьку працюватиме новий «Паспортний сервіс»

Державне підприємство «Документ» продовжує модернізувати й розширювати мережу Центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

25 квітня у Луцьку на третьому поверсі торгового центру «Варшавський» відкриється оновлений центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс», пише Волинь24

У відкритті центру візьмуть участь представники місцевої влади, керівництво Управління державної міграційної служби України в Волинській області, журналісти волинських засобів масової інформації.

Луцький центр протягом дня буде приймати 250-300 осіб, що суттєво покращить можливості містян і гостей міста оформити собі паспорт для виїзду за кордон швидко й у по-справжньому комфортних умовах. Крім того громадяни, що зареєстровані в Луцьку зможуть оформити в центрі свої перші внутрішні паспорти у формі ID-карток.

Площа приміщення центру – понад 300 квадратних метрів. У фронт-офісі функціонуватимуть 6 робочих станцій для оформлення необхідних бланків та зняття біометричних даних.

Оновлений «Паспортний сервіс» замінить колишній невеликий центр, пропускна спроможність якого була доволі невеликою – лише 80 осіб на день і, звичайно, не могла задовольнити попит лучан та гостей столиці Волині.

Працювати «Паспортний сервіс» буде по буднях з 8:30 до 18:00 (без перерви на обід), у суботу з 8:30 до 13:00.

Залишити відповідь