Ідеальний для здоров’я десерт

Мармелад насправді набагато корисніше, ніж передбачалося раніше. За словами медиків, вживання мармеладу і “родинних” йому джему і конфітюру оздоровлює організм, – за умови, що цими ласощами не зловживають.

Дослідниками було проведено серію експериментів, які показали, що вживання мармеладних виробів позитивно впливає на стан органів шлунково-кишкового тракту, покращує роботу шлунка, пише healthystyle.

Але головний цілющий ефект від поїдання мармеладу в тому, що це допомагає організму звільнитися від шкідливих речовин, що проникають із зовнішнього середовища і з їжею. Цей продукт ефективно активізує виведення важких металів, побічних продуктів метаболізму, анаболіків, жовчних кислот, токсичних компонентів і холестерину.

“Користь мармеладу для здоров’я організму порівнянна з користю шоколаду. Шоколад, мабуть, посідає перше місце серед усіх солодощів за популярністю, і перевершує мармелад в тому, що є сильним антидепресантом. Але мармелад має іншу перевагу – його калорійність набагато нижче, ніж у шоколаду, тому він набагато безпечніше для фігури“, – сказали, зокрема, лікарі.

Нагадаємо, за висновками вчених, надмірне споживання кухонної солі може завдати значної шкоди мікрофлорі кишечника і привести до розвитку ряду захворювань.

Нагадаємо, згідно із висновками вчених з Національного інституту проблем старіння, споживання цукру загрожує розвитком хвороби Альцгеймера. Також солодощі здатні знижувати інтелект.

Нагадаємо також, щодня людина вживає разом з продуктами харчування як корисні, так і шкідливі речовини, а в деяких випадках – смертельно небезпечні отрути, такі як ціанід або глікоалкалоідна отрута. Небезпека ховається навіть у звичних продуктах.

Залишити відповідь